Blockchain & Kripto Güncel

Blog

Blockchain Hakkında En Çok Merak Edilenler..

Blockchain hız, güven ve maliyet azaltımını otomatik olarak sağlar. Bu nedenle teknolojinin kullanılacağı alan, gündelik hayattaki kullanım sıklığı ve kullanıcı talebi gibi faktörler projeyi başarılı kılan unsurlardır. Teknik olarak ise artan işlem sayısıyla beraber blok sayısının da artması beklenmektedir. Bu sayede, blockchain teknolojisinin sağladığı güvenlik unsuru dahil tüm faydalardan yararlanmak mümkün olmaktadır.

Bitcoin’de Son Durum Nedir?

Bitcoin’de bu aralar güçlü bir dirençle karşılaşmış durumdadır. 30.000 doları destek edinen bitcoin ’de mayıs ayında olan ani düşüşten sonra bir hayli panik yaşanmıştı. Bitcoin fiyatı 27.700$ ve 27.800$ direnç seviyelerini aşamadıktan sonra, küçük bir aşağı yönlü düzeltme başlattı. Bitcoin fiyatı şu 26.600 doların ve 100 saatlik ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Son dakika kripto para bilgileri için telegram kanalımıza abone olun.


Kripto Vadeli İşlemleri ve Opsiyonlar

  • Opsiyonlar ve vadeli işlem sözleşmeleri, dayanak bir varlıkta pozisyon almaya imkan tanıyan türevlerdir.
  • Kripto vadeli işlem sözleşmeleri, alım satım yapanlar arasında belirli bir varlığı gelecekte belirli bir tarihte ve önceden belirlenmiş bir fiyattan almak veya satmak için yapılan anlaşmalardır. 
  • Kripto opsiyon sözleşmeleri, sözleşme sahibine önceden belirlenmiş bir fiyat ve tarihte bir varlığı alma veya satma hakkını tanır, ancak kişiyi bununla yükümlü kılmaz.

Kriptoda Güveni Yeniden İnşa Etmek

Blockchain teknolojisindeki büyüme, önümüzdeki on yıl içinde doğrudan yabancı yatırımları çekmek, inovasyonu geliştirmek ve istihdam yaratmak açısından ekonomiler için temel bir ayırt edici faktör ve uluslararası rekabet gücünün önemli bir ölçütü haline gelecektir. Teknolojinin potansiyeline yönelik yatırımcıların iştahı ve duyarlılığı bu vizyonu açıkça doğruluyor.

Kriptonun Doğasına Yönelik Yanılgılar

  • Blockchain ve uygulamaları birçok kişi için henüz keşfedilmemiş bir alan iken, kriptoyla ilgili hala çok fazla asılsız ve yanlış kanı bulunmaktadır.
  • Karınca Traders dijital varlıklarla ilgili en yaygın yanlış kanılardan bazılarını belirleme ve ortadan kaldırma görevini üstlenmiştir.
  • Hem dijital para birimleri hem de geleneksel devlet destekli itibari para birimleri için değer, kitlesel kabul ve benimsemeden gelir.
  • Kripto söz konusu olduğunda, bunların her ikisi de yükseliştedir.
  • Kripto paralar bir değer saklama aracı olarak kullanılmaktadır.

Kripto Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

Kripto sektörü hızla olgunlaşıyor ve sektörün arkasındaki teknolojiye yönelik yanlış algıların hâlâ var olması normaldir. Bu nedenle, dünya genelinde parayı özgür kılmasını nasıl sağladıkları ve blockchain sektörü hakkındaki fikirlerini almak için uyum ekibi üyelerimizden bazılarına ulaştık. Kripto dünyasını daha güvenli bir hale getirmek için birçok ülkedeki emniyet teşkilatlarıyla da omuz omuza çalışıyoruz. 


İŞ ORTAKLARIMIZ


Ücretsiz Telegram Kanalımıza Katılın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top